Reynaers žiemos sodai - iš Reynaers aliuminio profilių
Apie žiemos sodus

Žiemos sodas vieniems yra prabangos pojūtis, kitiems - svajonių išsipildymas, dar kitiems - grįžimas, priartėjimas prie gamtos... Tačiau jis visuomet dvelkia paslaptimi ir egzotika.

Ruošdami šią svetainę bandėme atsakyti į klausimą - kas yra žiemos sodai, kokiais jie turi būti, kuo jie ypatingi, ką daryti, kad žiemos sodas neliktų tik neįgyvendinta svajone, galų gale - kokia gali būti jo paskirtis namuose.

Svetainėje pateikiami įvairių formų modeliai, atitinkantys statybų rinkos reikalavimus ir žmonių poreikius. Aprašomų statinių kokybė garantuota, nes jiems pastatyti naudojamos specializuotos, specialiai žiemos sodams sukurtos aliuminio sistemos. (Ne paslaptis, kad dažnas gamintojas klientui pasiūlo pigesnį, tačiau iš paprasčiausių, tam neskirtų medžiagų pastatomą žiemos sodą).

Pabaigai galime jus užtikrinti - žiemos sodas, tai nėra neįgyvendinama svajonė - jis beveik pasiekiamas ranka. Tačiau jokiu būdu nepatikėkite šios svajonės įgyvendinimo nepatyrusiam partneriui, diletantui - pasidomėkite ką ir iš KO gausite galutiniame rezultate.

Ziemos-sodai.lt kūrybinė grupė


Žiemos sodai

Ziemos-sodas-foto15

Savaitės sodas

Ziemos-sodas-foto6

Sveiki

Vartotojas:

Slaptažodis:


Prisiminti mane


(c) 2005 Ziemos-sodai.lt informaciją kopijuoti ar kitaip naudoti be autorių sutikimo draudžiama. Sukūrė administracija.lt, parengė Reynaers Vilnius.