Reynaers žiemos sodai - iš Reynaers aliuminio profilių
Ką naudoti žiemos sodo stogo ir sienų statybai?
Stogo statybai galima naudoti stiklą arba organinį stiklą. Rinkdamiesi stiklo rūšį turime atsižvelgti į žiemos sodo paskirtį (oranžerija, poilsiui skirta zona, kabinetas, baseinas...) Pasirinkimą turėtų lemti praleidžiamas šviesos ir saulės spindulių kiekis, šiluminės apsaugos poreikis, estetinė sodo išvaizda ir jo saugumas. Trumpiau tariant - nuo stiklo pasirinkimo priklausys, ar bus šviesu, šilta ir gražu. Organinis stiklas gerokai pigesnis, tačiau riboja augalų vegetaciją, sumažina estetinę pastato vertę ir sutrumpina žiemos sodo eksploataciją.
Kaip užsitikrinti patogumą ir komfortą?
Žiemos sodas - tai vieta, kurioje praleisime daug laiko. Dažnai jis statomas taip, kad atliktų jungties tarp namo ir lauko sodo ar kiemo funkciją. Tam, kad būtų patogu bendrauti su aplinka, reikalingi atidaromi langai ir durys. Funkcionalus sprendimas - atidaromi stoglangiai, atidaromi ar atlenkiami langai, atidaromos, stumdomos ar sustumiamos durys. Kuo didesnį sodo sienų plotą rekomenduojame skirti įvairios konfigūracijos stumdomoms durims.
Eiti į puslapį 1 2 [3]


Žiemos sodai

REYN-1705

Savaitės sodas

Ziemos-sodas-foto1

Sveiki

Vartotojas:

Slaptažodis:


Prisiminti mane


(c) 2005 Ziemos-sodai.lt informaciją kopijuoti ar kitaip naudoti be autorių sutikimo draudžiama. Sukūrė administracija.lt, parengė Reynaers Vilnius.